| Crinaaaaa a întrebat:

Heiiiii... am nevoie de niste statusuri pentru mess... *Fundita*

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Pai ce tema sa aiba? uite niste sugestii
totusi
Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata!
Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti
Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
Let me feel your love
Aici sunt si voi ramane numai pentru tine
Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele
Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva
Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri
E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinar
Zambesc pentru momentele frumoase, zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!
Dor te tot ce am pierdut! Dor de clipele frumoase! Atat de dor imi e de trecut!
Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.
Nu`i nimic. Te iubesc!
if you cry, I`ll be fine
Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?
Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o Dincolo de orice. e speranta
I love the way you smile
i want to be a part of something I don`t know
Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i`m able to be free
Hei tu ce iti doresti, de ce imi zambesti cand te uiti la mine?
Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios
In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine

3 răspunsuri:
| AnneMarya17 a răspuns:

1.Da zambesc nu pentru ca pot, ci pentru ca vreau
2.Matur/a? Cand vreau eu!
Bunul meu simt? Depinde de al tau!

| DeliiaAldea a răspuns:

Http://statusuri.sms-mesaje.net/statusuri-be-cool ai aici toate categoriile posibile :).