| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Helllpppp.Am browser google chrome si de azi, cand dau click pe o pagina spune nu s`au primit date si trebuie sa dau reincarcati ca sa mearga. Ce pot face?
De ce face asa? poate fi din cauza windows`ului nu l`am mai schimbat de ceva timpthinking Fundaaa:d.

Răspuns Câştigător
| JustifyBad a răspuns:

Poate ai connexiune mai slaba la internet sau calculatorul tau "lucra"mai greu. Poti sa incerci o reinstalare de Windows.

2 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Iti sugerez sa scapi de indoieli si sa mai downoaldezi odata google chrome big grin. este usor de downoaldat si Ta- taa scapi de orice indoiala :d /. funda? ( p.s. daca vrei sa scapi de el din pc, l asta este gen un virus si trebuie sa instalezi ceva progreame daca nu ma insel big grin )

| Darkalex a răspuns:

Nu e din cauza lui browser google bagati mozila firefox aia iti merge cu siguranta.