| Robbe a întrebat:

Hello!
Am 1.80m si 60kg, sunt slabut si as vrea sa stiu cum pot sa-mi maresc partile corpului. EX.: bratele sunt foarte subtiri si picioarele la fel.
Sala am incercat si a functionat intr-un fel...
M-am axat mai mult pe brate si spate dar antebratul nu vrea sa creasca si nu vreau sa fiu cu bratele mari si picioarele "bete".
Mananac de multe ori pe zi, cum prind sau cand mi se face foame.

Problema este ca eu sunt ectomorf si asta explica unele cazuri dar poate exista o portita prin care sa ma schimb?

1 răspuns:
| Adina822 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta. Mananca paine integrala cu unt. Am vazut intr-o emisiune :d