| SmartyPants a întrebat:

Hello! Am 15 ani (baiat) si de ceva vreme am inceput sa-mi aranjez barba si mustata, clasica metoda cu forfecuta si pieptene. Nu vreau sa o rad inca, astfel va creste mult mai repede sau cel putin asa am auzit. Totusi as incerca, pentru a economisi timp si a schimba metoda de tuns unul dintre aparatele de tuns barba si mustata (ingrijire faciala) disponibile prin magazine. Eu am dat peste acest model..sincer m-a atras pretul, pentru ca deocamdata nu am nevoie de ceva sofisticat. http://www.mediagalaxy.ro/......-min-negru As vrea sa stiu daca ati folosit unul dintre aceste aparate si ce parere aveti, totodata si daca dupa ce va tundeti folositi vreun balsam.
Cel mai coerent raspuns primeste funda desigur!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o mustata, da-o jos si gata.

| BadBEver a răspuns:

Daca o sa il folosesti pe la 20 de ani o sa ai o barba tare deasa si inestetica si o sa creasca asa de repede ca o sa fii nevoit in fiecare zi sa te razi