| anonim_4396 a întrebat:

Hello...am o foarte mare problema...plac un baiat si aseara m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis ca da si azi am iesit afara ne-am tinut de mana si ne-am pupat pe obraz si pe buze dar el a incercat sa bage limba iar eu nu l-am lasat pentru ca nu sttiu si mi se pare scarbos.am auzit ca se pot lua multe boli. ajutati-ma nu stiu ce sa fac.nu vreau sa il pierd pentru ca m-am atasat de el (da stiu sunt km fraiera)

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Daca iti este rusine sa' spui ca nu stii sa saruti spune'i ca te'ai mai sarutat dar nu totul a fost ok.Ca baietii aia "ca care te'ai sarutat" au dat gres si tu nu mai vrei o posibila dezamagire. Spune'i ca tu ai vrea sa te saruti cu el insa ti'e teama de un esec asa cum s-a intamplat in relatiile "anterioare".
Daca nu iti este jena poti sa ii spui ca nu stii sa saruti dar cu siguranta vrei sa incerci.cu el.
Nu se ia nicio boalahee hee. Succeshappy.

| Ys a răspuns:

Mai intai intr-o relatie trebuie sa comunicati unul cu celalalt ca o sa va plictisiti unul de altul daca nu comunicati.Si simplu poti sa ii spus exact cum ne-ai spus si noua nu cred ca va rade ca nu are de ce este adevarata chestia asta cu bolile si doar il cunosti adica cred ca il cunosti destul de bine.Comunicarea intr-o relatie este buna si trebuie sa ve ziceti parerile unul altuia.

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna!:*happy
In primul rand vreau sa iti spun ca nimeni nu s`a nascut invatathappyDaca nu stii nu trebuie sa te sperii, trebuie sa lasi lucrurile sa vina de la sinelove struck In al doilea rand nu ai de unde sa stii daca este scarbos sau nu pana nu incerciwinking. Si eu am patit exact ca tinebig grin si iti spun ca nu este asa cum pare. Uneori aparentele insalahappy
Acum depinde de tine! Daca thu vrei sa faci lucrul acesta fa`l!

Sper ca te-am ajutat!love struck
Bye:*

| Rizer a răspuns:

Poi iesi in continuare cu el si totul va fi bine!happy

| andreii2 a răspuns:

Nu cred ca te va parasi pentru ca nu l-ai lasat "sa bage limba".
Daca el e curatel, nu stiu ce boli ai putea lua.Doar nu e unul de pe stradahee hee