| anonim96 a întrebat:

Hello!:*Am si eu o problema cu mult timp in urma am fost pusa in situatia sa aleg dintre 2 baiati pe care ii iubeam din pacate l-am ales pe fostul prieten (R.)cu el aveam o relatie de aprox 4 luni l-am ales pe el dar actualul(G.) in ghilimele a crezut ca nu il iubescsaddar avea dreptate chiar daca i-am dovedit ca nu il iubesc peste 1 luna mi-am dat seama prea tarziu de greseala dar in acelasi timp fostul prieten a inceput sa se poarte foarte urat cu mine jigniri etc...la scoala unde era baiatul(G) imi da semne ca ma place dar nu cred ca vrea sa ne mai impacam seara plang ii dau mesaje si nu-mi raspunde acum care este treaba nu stiu cum sa ii explic ca il iubesc si ca imi pare rau pentru totcryingcrying. Va multumesc si astept raspunsurile voastre dau funditahappy

2 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i cum stau lucrurile. Spune-i ca cu (R) aveai o relatie si nu-l puteai lasa, mai tirziu ti-ai dat seama cat de mult il iubesti pe el, si iti pare foarte rau.In timp ii vei demonstra si va vedea ca e adevarat ce spui. Pina cind roga-l sa-ti dea o sansa sa-i arati cat il iubesti.
Succes!

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna anonim96 kisslove struck! Imi pare raw pentru tot ce sa intamplat.Stiu ca este grew pentru. ca si eu am fost pusa in aceiasi situatie sad. Incearca sa vorbesti la scoala cu baiatul de care iti place (G) si lamureste situatia. Spune`i ca il iubesti love struck si ca iti pare foarte rau pentru.tot ce s-a intamplatsad si ca ai vrea sa ai o relatie cu el, asta daca si el mai vrea si mai are aceleasi sentimente pentru. tinehappy. Daca va accepta sa fie cu tine, poate la inceput nu te va placea asa mult [crede`ma ca stiu am patit`o straight face] dar demonstrand`ui ca il iubesti prin fapte el va vedea ca il iubesti si nu il mintihappylove struck.Ai grija de tine squmpalove struck si sper ca te-am ajutat big hug kiss!