| Lovellly a întrebat:

Hello happy. as vrea sa imi cumapr un nou telefon dar nu stiu ce sa aleg. imi puteti da cateva sugestii? vreau sa fie neaparat cu tastatura qwerty si sa aiba camera mai mare sau cel putin 3 mp(sa nu depaseasca 200 de euro ) . bineinteles, raspunsul care m-a ajutat cel mai mult va primi funda :*

3 răspunsuri:
| dianita_4147 a răspuns:

Pai eu am Nokia n97mini si are camera de 5mp este f bun si tach -ul si tastatura dar nu stiu cat costa exact poate la abonament este mai ieftin

| dianita_4147 a răspuns:

Pai eu am Nokia n97mini si are camera de 5mp este f bun si touch -ul si tastatura dar nu stiu cat costa exact poate la abonament este mai ieftin

| Lovellly explică:

Am uitat sa mentionez: nu vreau cu abonamenthappy