| frumoasa_7306 a întrebat:

Hello! As vrea sa va pun o intrebare si dau fundita! Cati ani aveti? Vreau sa fiu prietena cu voi! Pls fara injuraturi sau mistouri! Va rog!

Răspuns Câştigător
| cryss_7938 a răspuns:

Eu am 13

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu înţeleg ce relevanţă are vârsta. Prietenă poţi fi cu oricine de pe site, indiferent de vârstă.
Baftă!

| Castorul a răspuns:

Aproape 17, dar nu cred ca e neaparata nevoie sa tii cont de varsta cuiva cand iti cauti prieteni. Adica daca te intelegi bine cu acea persona, nu prea conteaza varsta (bine, nici diferentele enorme nu sunt bune, dar ma intelegi big grin )

| iJustWannaDance a răspuns:

15...si sunt perfect de acord cu castorul si ErotiqueConseils.

| kate68 a răspuns:

13 jumate, voi?

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Am 14 ani fara 3 luni big grin
Tu?:*

| RappKid a răspuns:

Eu'u 13 =D din Bistrita ':rolling on the floor

| CocaCola00Lover a răspuns:

12 si jumatate`... tu?

| lavi_3436 a răspuns:

Oooooooooooooooo fetita vrea sa fie sociabila