| eunutuu a întrebat:

Hello...as vreau un BlackBerry Bold si nu stiu cum sa o conving pe mama sa mi-l ia, ar fi o chestie, de ziua mea nu mi-a luat nimic din ce am vrut. Voi cum v-ati convins parinti sa va ia un telefon mai scump?

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

I-am zis ca in urmatorii doi ani nu imi voi mai lua niciun telefon.(credeam ca imi voi lua, dar intamplarea a facut sa am telefonul acela si acumlaughing )

| ruxxybelle a răspuns:

laughinglaughing Pai... note bunee si i-am rugat frumos love struck si mi l`au luat... nu a durat nici o saptamana :d

| eunutuu explică:

Pentru. uptime:am 12 ani.mama,mama mea e cam protectoare, si sunt fata.mama a mai zis mai demult asa:„Ce, nu am eu BlackBerry si iti iau tie?"...pls help me sad

| uptime a răspuns:

As avea niste intrebari
Cati ani ai?
Ce fel de mama ai? ( protectoare, stricta in privinta unor lucruri etc. )
esti timid?big grin

| d3nissa a răspuns:

Buna,

Eu una ii vorbesc frumos si o fac sa inteleaga ca imi doresc lucrul acela dar si il merithappy

Eu mi-am dorit de ziua mea un nokia sapphire, dar nu mi la cumparat pentru ca "nu il meritam"laughing...cam 2-3 saptamana i'am vb mumos si am facut km tot ce zicea si pana la urma l'am primit cand ma asteptam mai putin:X

nu stiu fi cum zic ei o vreme...arata-i ca meriti si ca iti doresti acel telefonhappy

:*:*:*