| seena8616 a întrebat:

Hello! avem vacanta de Paste anul acesta? si daca da, cat?
multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 1 pana pe 7

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai am avut-o pe asta de acum(nici nu stiu cand a trecut), si o sa mai avem 3 zile de paste, mai exact incepand de maine mai mergem la scoala 2 saptamani si 2 zile.
O sa avem liber de pe 1 care pica miercurea deci scapam de 3 zile de scoala yeah thumbs up

| alexs99 a răspuns:

Vom avea vacanta de Paste anul acesta, in perioada 1-6 mai.

| Burdetiu a răspuns:

Avem o saptamana saptamana in care pica pastele d

| RememberToSmile a răspuns:

Pai saptamana asta a fost din vacanta de Paste dar am primit-o acum pentru ca Pastele cade in perioada tezelor etc.Mi avem putina vacanta din 1 pana in 6, a doua zi de Paste si pe 7 mergem iar la scoalahappy

| Gahbryella a răspuns:

Da inca 12 zile de scoala si dupa aceea o saptamana de vacanta adica de pe 1 pe 7 si abia dupa incep tezelestraight face

| tudor998 a răspuns:

Din 1 Mai pana in 8 Mai.