| Leyla_8524 a întrebat:

Hellohappy
ce parere aveti despre parfumul individual blue for men? cum miroase? si de unde pot sa fac rost de revista AVON? si in revista noua are pagina mirositoare pentru aceast parfum? am inteles ca parfumul nu este fresh`:d va rog sa spuneti parerilehappy dau >funditabig grin

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Eu folosesc individual blue si miroase bine, are o aroma asamai sport ( nu e dulce) ca sa primesti catalog avon cred ca trebuie sa-ti gasesti un reprezentant sau daca vezi pe strada vreunul cred ca o sa iti dea fara probleme, doar asa isi fac fetele rost de clienti happy

Răspuns utilizator avertizat
| Oxanna a răspuns:

Deci eu il ador, il folosesc excesiv(daa sunt fata ce va mirati asa?) fratele celei mai bune prietene il are si de atunci sunt dependenta de aroma lui:X are in compozitie: mosc, lemnoase si lamaie.

este cel mai tare parum de barbati facut de AVON ever:X:X:X m-am indragostithappy

| Oxanna a răspuns:

Da, este in revista nouahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare? Cand catalogul il primesti la gura de metrou? sa fim seriosi...