| bebe_7919 a întrebat:

Hello! cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc subtitrarea pentru filmul"she's too young".pls.:X:X:X am nevoie de subtitrare in lb rom...va multumesc :*:*:*

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Intri pe www.filmealese.com si scrii titlul filmului sus la cautare!

| lola a răspuns:

Downloadeaza-ti ultimu Bs-player si isi cauta singur subtitrari la filmehappy

| lola a răspuns:

Http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/185973/she-s-too-young-sl
Uite.am cautat eu.vezi daca merge:)

| faranume a răspuns:

Aiki;)

http://subtitrari.searchromania.net/......41796.html

da download;)

vionare placuta;):)

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Caut-o pe titrari.ro sau subs.ro happy

| bebe_7919 explică:

Ms mult pentru raspunsuri... dar am gasit doar in engleza si eu vreau in romana... poate ma mai ajuta si altcineva. pupici:*:*:*

| bebe_7919 explică:

Il am si pe acela... dar degeaba doar in japoneza.chineza...engleza...d'astea...:::::*