| Mihaiii a întrebat:

Hello. Dupa parerea mea am o voce superba, si mi-am compus 4 melodii (textul), si sunt foarte bune! Toti mi-au zis ca sunt foarte frumoasa, insa nu am melodia sonora...adica versurile sunt facute dar nu am muzicastraight face...Imi puteti da nume de programe care creeaza sunete va rog, dar care sa le downloadez gratis! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Am cautat cate ceva insa nu stiu daca e ceea ce vrei.incearca totusi pup:x
http://download.kappa.ro/action__file/id__2639
sau...
http://www.download3k.com/......velab.html

6 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Mihai, ai o voce incredibila si esti pur si simplu magnifica. Get it?

| Mihaiii explică:

Acolo unde am scris sunt foarte frumoasa, voiam sa scriu foarte frumoase!

| Mihaiii explică:

Si cum se numeau programele alea?

| manndarina a răspuns:

laughing credeam ca eu sunt modesta, dar ma intrecihee hee
Glumesc
Cauta si tu un profesor de muzica sa-ti faca negativwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ti-ai putea cumpara o chitara, pian sau ce instrument muzical vrei. te poti duce la o scoala de muzica si acolo vei intalni si altii versuri si le veti compune impreunabig grinbig grin

| roxy_6995 a răspuns:

Dam id-ul tau:-o