| princess92 a întrebat:

Hello everyone! Am si eu o intrebare pentru fete:Stiti cumva unde as putea gasi sutien cu bretelele transparente? Inclusiv cea din spate? Am vazut unul la "Triumph" dar mi se pare cam scump:79 lei.Sunt din Bucuresti, stiti vreun magazin ceva unde as putea gasi mai ieftin? Macar 50 lei.Multumesc!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Am vazut la senza, jolidon si etam in mallu din baneasa.au multe firme de lenjerie intima probabil ca aveau si in alte magazine (in perioada reducerilor costau cam vreo 40-50 ron acum posibil sa coste mai mult )...mai ieftine gasesti si in obor (in magazin nu neaparat in piata) si sa stii ca sunt de ff buna calitatewinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam zgarcita pentru ca un sutien bun te tine chiar si 3 ani ( unul de la triumph pe care am dat 120lei il am din 2006 si inca imi place e foarte bunwinking