| ℓσℓℓу a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste nume de conturi (de exemplu pe un chat )?
Fara caractere. Ceva scurt ( si in engleza daca se poate) sau ceva inventat, nu conteaza, dragut sa fie.

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Buna.
Nume de conturi:
1. LoOlSipupSi
2. Purr' sound of love
3. Darling of Snowdrop
4.TheSweetLollyPop
5. DreAm
6. DrEaMiNgOfYoU
7. LovE
8.TheLostAngel
9.BlueAngel
10.AngelIce
11.MusIc
12.FreeForYou
13.CrazyGirl
14.CryForYou
15. Tears
16.TheSunWillBeHere
17.SunnyDay
18. LoVeLe
19. Original
20.StarGirl
21. LoveU4ever
22.AmAzIng
23.CapshuniK
24. PisSsicutTtzza
25. BuBBleS
Astea mi-au venit. Sper sa iti placa si sa iti ajunga.Eu le-am scris pe unele simplu dar tu le poti scrie cum vrei cu caractere stelute cum vrei tu.Numai bine! Wof! Wof!

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Hanriette ♥
Marrie boo o. O
StrawbărryPieTaste♫ din google traducere că nu eram sigură laughing
LollySunshine a.ca.a Freak

| Veroniquest a răspuns:

Dodoolyna
Lollyta
Deedeelaa
super tramp
Lala
Daly
Monterini

fundabig grin?

| ℓσℓℓу explică:

Multumesc...am dat fundita dar restul veti primi votul meu tongue