| vikisor a întrebat:

Hello! La toamna trec in clasa a 8a dar deja ma gandesc la care liceu sa ma duc.Imi place foarte mult desenul si dansul.La scoala la fiecare ora de desen faceam desene multe. Legat de dans, am 3 ani de cand practic.Ar fi un liceu de dans prin tara? Eu sunt din Onesti judetul Bacau. Poate este vreun liceu aproape de Onesti.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Până în clasa a 9 a mai ai ceva timp, dar dacă ai talentele astea nici să nu te gândești să faci altceva! Ar fi mare păcat! Poți merge la Liceul de Arta Gh. Apostu din Bacău sau la un liceu sportiv. Întreabă-i și pe părinții tăi, eu nu sunt din Bacău și nu prea știu liceelle dar, oricum, ai destul timp să te mai interesezi de licee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pana in clasa a 9-a, poate vrei sa mergi in alta parte, dar daca iti doresti cu adevarat sa mergi undeva pe desen, mergi... nu te opreste nimeni. Si de licee de dans nu stiu daca sunr, scuze sad. O zi buna!winking