| marrr a întrebat:

Hellotongue Mi-am decis sa imi aplic ulei de masline pe varfurile firelor de par, ca poate arata mai sanatos asa parul. Are ceva daca uleiul este expirat? Nu stiu de cand il am, dar a expirat in 3.7.2008. Inca o intrebare, daca nu conteaza termenul de valabilitate, pot aplica uleiul si fara celelalte ingrediente?(galbenus de ou, lamaie etc.) ca nu am de toate si vreau sa vad daca merge doar cu uleiultongue.Multumesc

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Pune ser de luciu de la artego sau wella arata mai bine si miroase mai bine happy si faptul ca a expirat nu cred ca e problema mare, doar nu il mananci

| cslx a răspuns:

Nu da cu nimic. pur si simplu taie varfurile in jur de 1-2 cm.
eu le-am taiat si acum sunt multumita de parul meuhappy foloseste neaparat balsam dupa sampon!
bafta!