| Some0ne a întrebat:

Hello`! puteti va rog sa-mi spuneti daca exista un fel de sprei sau masca de par cu care te dai inainte de a-ti indrepta parul cu placa sau a-l ondula cu ondulatotul ca sa nu iti arzi parul? si daca este puteti sa-mi spuneti o marca buna?batting eyelashes
aa si inca o mica intrebare: dupa ce imi indrept parul sau imi fac bucle eu ma dau cu un fixativ ca sa tina... dar nu prea imi place pentru ca face parul prea tare sad nu stiti un fixativ care rezista dar care nu face parul foarte tare big grin
Fundaaaaaaaaa mare love struck :p

Răspuns Câştigător
| tweety_3198 a răspuns:

Buna! Poti incerca in loc de masca un ser termoprotector de la Gerovital. Aplici pe parul umed dupa fiecare spalare si nu e nevoie de clatire.E forte bun eu folosesc de mult timp si nu mai am probleme sa mi se arda parul din cauza la placa.si poti incerca un fixativ de la Kalos.e exact cum ai spus tu:rezista si nu intareste parul. sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| tweety_3198 a răspuns:

Buna.Poti incerca in loc de masca de par un ser termoprotector de la Gerovital.Il aplici dupa ce faci baie pe parul umed si nu e nevoie de clatire.Eu il folosesc de mult timp si nu mai am probleme sa mi se arda parul din cauza la placa.Si fixativ poti incerca unul de la Kalos.E exact cum ai spus tu:rezista si nu intareste parul. sper ca te-am ajutat.:*