| ancan a întrebat:

Hello, sunt Anca, in septembrie implinesc 18 ani si as dori sa ma angajez pe timpul verii. Ce imi recomandati sa fac? Am depus un CV la cei de la Pella acum o saptamana, insa nu am primit niciun raspuns.
Unde as putea intreba pentru a distribui pliante sau sa ma angajez la promotii?

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

La real, metro mega image, in special in hypermarheturi.

Dar te mai poti angaja si la mc, spring time sau alte terase.

De asemenea poti sa devii reprezentant avon, metropolitans.

Te poti angaja si la kenvelo, fox, sau alte magazine.

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(la multi ani pentru ziua ta)Pai du-te la sellgros sauCarrefour.