| Andreeaa2407 a întrebat:

Hello TPU!
Am doua intrebari! Cel mai interesant raspuns primeste funda!

1.Baieti ce parere aveti de fetele mici de inaltime ( pitice) puppy dog eyes?
2. Baietii iubesc?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Unii băieţi apreciază mai mult fetele înalte, iar la alţii li se par mult mai draguţe cele mai micuţe de înălţime.
Asta depinde de fiecare băiat în parte.
Oricum, într-o relaţie nu contează înălţimea, ci iubirea şi întelegerea dintre parteneri.
Degeaba un băiat e cu o fată înaltă, dacă relaţia lor e una dezastruoasă.
Normal că şi băieţii iubesc, poate uneori mai mult ca unele fete.
Şi băieţii sunt oameni, deci e logic că şi ei iubesc.
Poate că unii nu îţi exteorizează aşa de bine sentimentele, nu oferă cadouri la fiecare întâlnire, nu fac complimente romantice şi nu spun de 10 ori pe zi te iubesc, însă asta nu înseamnă că ei nu iubesc.
Baftă!

1 răspuns:
| infernu a răspuns:

Mi-e mi se par unele fete pitice chiar dragute, oricum nu imi place sa am o prietena mai inalta ca mine chiar din contra sa fie mai scunda! happy