| rapgirl123 a întrebat:

Hello TPU. Am foarte mare nevoie de ajutor...in dragoste. Sa incepem cu inceputul. Eu sunt colega de clasa cu baiatul pe care il plac de ceva timp. In ultimul timp m-am inteles foarte bine. Pana in seara asta cand s-a combinat cu alta. E groaznic. I don't want to see Sunt extrem de trista nu stiu ce sa fac ce sa zic...nimic. Daca vorbesc cu tipul in seara asta? Nu stiu ce sa fac. va rog sa ma ajutati crying e foarte nasol sa vezi pe baiatul pe care il placi extrem de mult in bratele alteia. si din cate stiu el se implica in relatii de durata sigh cateva sfaturi ceva? poate reusesc sa-l cuceresc? va roog inca odata si va multumesc mult pentru ca ma ajutati Ah si ziua incepuse asa de bine crying

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca e deja combinat cu fata respectiva,nu te baga! Nici tie nu ti-ar placea sa ti-l sufle alta! Daca zici ca-l placi, macar din respect nu te baga peste ei! Daca el o va lasa pe viitor pe ea pentru tine, fi sigura ca e un fustangiu si va proceda si cu tine la fel...

| MloweyPryss a răspuns:

Sa stii ca are dreptate Robert!