| rebecca28 a întrebat:

Hello` TPU. Am o problema. Am aproape 17 ani si sunt cam grasa. Am 1 64 aprox si 64 de kg. nu e bine pentru ca am burtica si solduri. mereu am avut problema cu soldurile. am si sani dar nu foarte mari si am si fund dar la fel, potrivit. ce as putea sa fac sa devin mai "buna"? vreau sa slabesc din tot sufletul. Ce ar trebui sa mananc sa slabesc cat de cat rapid? Si sa imi fac formele mai accentuate, ce ar trebui sa fac? fundita, multumesc :* [ si fara mistouri va rog happy ]

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Pai ar trebui sa faci putin fitness cu un antrenor priceput.Sincer,fitness-ul este cel mai potrivit, dar niciodata sa nu faci exercitii nesupravegheata sau pe care le ai vazut la tv! Trebuie sa fi supravegheata si faci exercitii care te ajuta pe tine. Fitness in fiecare zi, cate de 2 ore, iar in maxim 2 luni o sa ai formele dorite si muschi!