| DennyssaBibi12 a întrebat:

Hello TPU. Baiatul ala de care ziceam ca nu prea intra pe facebook ( ala la care i-,am trimis cerere de prietenie) mi-a acceptat-o. Si nu stiu, sa-, i trimit mess sau nu? Sau sa las o prietena sa ii trimita in numele meu? Ca nu vreau sa par asa disperata incat sa zica ca " vai acuma fata asta mi-a trimis cerere si imi trimite si mesaj..." Înțelegeți voi. Fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i, ca nu musca.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apeleaza la prietena ta, poate ca ea are succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Si daca ii trimite fata aia nu mai poate sa zica ce crezi tu ca zice pentru ca ii trimite altcineva?
Vorbeste tu cu el.
Daca pui pe alta, pari o ciudata, o sa iti scada din sanse.

| LiveTheMoments a răspuns:

Eu zic sa nu apelezi la peietena ta poate ti-l fura