| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hellooo. ^^ Nu am studiat eu mult fotografia, dar ma pricep cat de cat. Ideea e ca am nevoie de niste idei de cadre care, needitate, sa poata reprezenta ceva ce seamana a arta fotografica(nu numai cadre de natura, sau elemente naturale). asta cu apus, rasarit, lac sau mai stiu eu ce, sunt cam expirate, as vrea ceva original. pe net am o groaza de exemple, dar nu vreau sa copii ideea. vreau si parerile voastre pentru a fi originalitate in poze. ^^ Fundita.

1 răspuns:
| Cristian_7819 a răspuns:

Un cadru cand te impusti sau te arunci de pe bloc ar fi perfect
te pup dulce pe nasuc