| ChemicalLipstick a întrebat:

Hellooooooo...Credeti ca Adrian Tutu a meritat sa castige marele premiu Romanii au talent? Mie mi se pare ca merita. Vot pentru fiecare raspuns (insa sa nu va bateti joc)

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Mai a meritat, si nu inteleg acum de ce se cearta fanii lui iustin ianau si ai lui Adrian Tutu pe site, mi se pare o rpostie. Ce a fost a fost, Roamnia a ales, nu mai gasiti rapperi ca el, credeti-ma, mesaje ca ale sale nu veti mai gasi in hip-hop asa de des.

Are talent cu carul baiatul, si compune si canta si danseaza. De ce spuneti ca a compune versuri e ceva usor cand de fapt eu ama stat o luna sa compun o melodie de o strofa si un referen? Fiecare cu talentul sau, tin sa repet ca Narcis a fost vRZA LA ICNEPUT CAND NU A CANTAT ASA CUM NE-AM OBISNUIT NOI CU EL, SI ASTA ARATA CA FIECARE ESTE BUN IN AL SAU DOMENIU. Merita tutu sa castige, asta nu pentru. cazul sau, nu pentru ca este acceptabil ca frumusete, si pentru. ca are talent.

17 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna
Nu imi bat joc, iti spun doar ca nu imi convine ca iesit el. Dar asta e, traim in Romania, si ne dam singur talentul afara din tara. Eu as fi vrut sa castige Narcis, dar nu e nici o problema ca nu a castigat, oricum ajunge mult mai departe decat Adrian.

| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca el era cel mai motivat sa castige premiul, datorita pierderii parintilor lui. Dar bineinteles el a dat dovada si de talent.happy

| doroteea a răspuns:

Ar fi meritat daca nu concura Iustin. In fine... este placerea majoritatiihappy.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Chemicallipstick kiss Hristos a inviat >big grinbig grin< Paste feriit Chemicallipstick kiss alaturi de cei dragi.[cat a mai ramas din paste laughing ] Numai bine kiss

| Mălinuşaaa a răspuns:

Deacord cu @ascovit : ai mare dreptatewinking Tutu A meritat sa castigewinking kiss

| annna a răspuns:

Da a meritat deoarece singur a compus melodiile si chiar are talent si o voce suuuper:X:X:X:X

| ankadella a răspuns:

Nu merita 120.000 euro. deci chiar nu merita. hip.hopul e o muzica vorbita, citita de pe niste versuri ce le poate fface oricine.happy

| Maria_8259 a răspuns:

Hey si me una mi-a placut foarte tare de el chiar de la inceput:X

| nathalie a răspuns:

Toti au fost talentati, a fost greu de ales, dar Adrian Tutu chiar a meritat

| SERIOUX a răspuns:

Cum canta el si eu pot. Publicul nu l-a votat pentru talent ci pentru cazul lui ca nu are parinti. Sincer eu l-am votat pe Narcis. fara suparare

| coco97 a răspuns:

Daaaaaa a meritat sa castige...eu imi doream sa castige el:X

| natalyia a răspuns:

Nu merita deoarece nu avea mare talent, a castigat ca era sarac atata ca adevarat merita iustin

| ChemicalLipstick explică:

Imi pare chiar foarte rau ca fanii lui Iustin si cei ai lui tutu se cearta.aDRIAN CHIAR AVEA TALENT CUM A SI SPUS MELODIA ROMANII AU TALENT A COMPUS-O IN TREN.mIE MI-AR FI LUAT FT mult TIMP SA COMPUN O MELODIE ASA. Si Iustin a fost inzestrat cu un talent. Dar chiar nu cred ca majoritatea l-au votat pe adrian tutu doar pentru ca nu are parinti.Cum a spus si ascovi are rtalent cu carul. Chiar si andra a spus ca va ajunge un eminem al Romaniei

Răspuns utilizator avertizat
| COLLETE_3622 a răspuns:

Da a meritat...si sunt multi care cred asta.Numai Iustin ala ma descurazat ca o sa castige Adrian.

| emmayhr a răspuns:

Pai mai SERIOUX : sa spunem ca poti si tu sa canti ca adrian. si antr-adevar s-a votat si pentru situatia lui (1%) dar faptul ca el canta frumos, danseaza foarte bine, si compune mel intr-un timp record( cum a fost la preselectie), nu iti spune nimic? intr-adevar si narcis are MARE talent. foarte Mare! Dar fiind un gen de muzica pe care nu toata lumea il asculta, publicul a votat alt fel. adrian este 3 in 1. Si cum ai observat nu spune cate voturi au avut fiecare asta inseamna ca un mare cuvant are de spus si juriul ca nu sunt degeaba acolo!
ChemicalLipstick - Dadea aseara la OTV ca publicul nu stie sa faca diferenta intre un talent si situatia materiala. Ce sa spun, cine vorbea! Eu cred ca pe langa voce, talentul lui fiind si... compunerea melodiilor. Si mai spuneu alde frunza-n vant aia, ca ar fi trebuit sa imparta cecul in 2 ( sa ii dea si lu narcis jumate din bani). A fost castigul lui adrian pana la urma, si intrebarea era: "Ei ar fi facut asa ceva?" a meritat sa castige Adrian!

| stefyiulisa a răspuns:

Si mie mi s-a parut ca ameritat