| βǿβǿ a întrebat:

Hellouu :d. cu totii stim ca maine este prima zi de scoala... as vrea sa aflu cum va faceti parul?happy [fetele] am parul f lung. (pana la solduri) niste idei va rog happy. Dau funditabig grin :*:*

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Si eu il am lunguts[mrg nici chiar asa de lung:))]
lasa`l pe spate.si fa-ti cateva codite subtirele impletite[iti va lua vreo 20 min:-"]
http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Tunsori-par-lung-femei
km il are beyonce mai e dragut:-?
sau prindeti perciunii:-?
sau o coada de cal:-?
eu imi prindeam bretonu[cand il aveam lung] in 2 codite se vedea dragut si era mai ciudat:">
si asa e simpatic dar njtu km se face:)) : http://www.planificarenunta.ro/images/galerii/14/1627.jpg
sau impleteste`ti parul si fa un coc si pune niste agrafe prin el:-?
ceva`n genu : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=70&ty=63
sau 2 codite de jos. si in ele mai impleteste cateva subtirele si mici :-?
am ceva idei dar depinde km ai parul mai cret sau drept:-?

3 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Ce sp de cateva onduleuri, daca tot sp ca este atat de lung ar merge perfect si prins intr-o parte cu o clama gen fundita...winking

| zozolyyop a răspuns:

Codite ca la gradinita rolling on the floor sunt multe feluri in care poti sa-ti faci parul mai ales ca este lung da nu inteleg de ce va pregatiti atata pentru prima zi de scoala nu e cine stie ce tot o zi simpla de scoala este laughing

| Cristina_1126 a răspuns:

Drept cu cateva suvite cretewinking