| Piiink a întrebat:

Heloo tongue Buna am o problema sau ceva de genul`... pe la vreo 2 cam asa dupamiaza am adormit si am visat ca eram undevaa departe si ziubram si de odata nu mai puteam sa ma controlez si am cazut si m`am julit la genunchi si la cot si sangeram si a venit o femie la mine straight face Era vampir [ asta se intampla in viss] si mi-a spus ca trebuie sa mreg cu ea... bun apoi cand m`am sculat mainile mele erau jultie si picirul imi sangera. Ma spreie chestia asta straight face Poate nu a fost un viss dra totusii suna nebunescc P. S : Pe femie o chema Nix si era ceva gen unei zeite thinking Dar era cald ca si cum era o mama si apoi m`am trezit singura in patul meu thinking Dar mama a spus ca nu fusesem acasa timp de 2 ore cat timp dormisemm dar e foarte ciudatt` Ce drqu sa facc straight face? Scuzati greselile de scriere

Răspuns Câştigător
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Poate ai vreo putere sinceer si eu am o problema.
Eu intreb pe cineva ceva si imi zic un posibil raspuns in minte si dupa cand pers aceia raspunde chiar aia a zis ce am gandit eu,am intrebat pe cineva si mi-a zis ca este posibil ca, creeierul meu sa aiba niste aptitudini performante si sa merg la un doctor. Poti sa stii? Poate esti la fel.
Ma bucur ca suntem speciale chiar daca acest lucru ma cam sperie.
Succes cu, controlarea asa zise lor tale "puteri" :*

8 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Crek suferi de somnambulism.dar e cam ciudat. thinking poate te-ai uitat la Twilight Saga si pur si simplu, in timpul somnului, functiile tale cerebrale s-au activat si faceai tot ce ce faceai in vis, dar in realitate straight face e cam ciudata povestea si faza cu femeia cred ca e reala, adica o femeie adevarata sa fi venit la tine sa te aduca acasa si in vis o vedeai drept vampir. As putea scoate multe intelesuri din visul tau thinking

| ღAncaღ a răspuns:

OAU! tu vorbesti serios? Ei bine mai intai sfatuiestete cu mama ta; iar in al doilea rand, poate ca ai facut ceva pe afara te-ai julit iar apoi de durere te-ai pus in pat; si poate ca pe tema asta ai visat; sau poate zic si eu ca OnlyMilkandHoney, poate chiar ai puteri si nu ti le poti controla, si poate prin vis ai visat ce ai facut cand erai treaza, sau mai este o modalitate esti somnambula...eu iti cer consultul unui doctor, sau parerea rudelor, familiei, mamei tale nu stiu! cerei parerea cuiva, este o problema serioasa; EU INCA SUNT SOCATA, sau poate chiar nu am citit corect, adica ai visat ca te-ai lovit la cot si la genunchi si pe cand sa te trezesti sangerai; OAU!

| Ecou a răspuns:

Pai eu scuz greselile ca am si eu greseli gramaticale, dar nu prea am inteles ce ai spus tu pe la final pe acolo big grin

| Ecou a răspuns:

Oricum mi s-a intamplat si mie ceva de genu ...asemanator! cine stie

| Ecou a răspuns:

Deci eu dormeam, la mine in pat linistit fara julituri si fara banuieli de asa ceva, si am visat ca asteptam autobuzul in statie si la un momentdat a venit un tip cu o gluga si a inceput sa imi dea pumni in coaste... laughing cand m-am trezit ma dureau ingrozitor coastele!

| xcandyoyo a răspuns:

Nu prea am inteles dar cred ca ai visat totul ca in twilightwinking

| Raul_4840 a răspuns:

OnlyMilkandHoney, si mie mi se intampla, ma bucur ca mai e cineva cu ''problema '' asta, oricum Piiink, iti sugerez sa faci o chestie cand te culci : sa stai calma, sa te gandesti la lucrurile cat mai frumoase posibil, daca faci chestia asta o sa dormi mai bine si, o sa te trezesti odihnita, cu problema de a te trezi si gasind genunchele julit e chiar extraordinar dar cred ca inainte ai cazut si te-ai julit, durandu-te te-ai dus in pat si te-ai culcat si asta iti poate provoca chestiile astea si se poate sa si fi uitat ca te-ai julit! (eu asa cred, e unica explicatie logica pe care am gasit-o ). Bft in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecou poate ti-ai dat tu pumni in coastelaughing
pink chestia asta nu stiu sa ti-o pot explica mergi la un psiholog ceva vb cu cei apropiati din familie.nu stiu poaten te-ai lovit cand dormeai dar faza ca ai si sangerat nu pot s-o explic.sau poate nu-i real ce ne-ai povestitlaughing) dar totusi. oricei posibil