| cristina45crisss a întrebat:

Helow,din nou, eu ..deci azi ma plimbam linistita pe strada cu o prietena ff buna, si treceam prin fata parcului cand a inceput sa ne fluiere cineva, eu eeram constienta ca era EL (v-am spus de el si de faza cu despartitu) in fine..nu l-am bagat in seama si am mers mai departe, am trecut de parc si am ajuns la magazin, ma suna, eu am sters numarul lui nu stiam cine era si am raspuns si face "ce faci? nici nu ma mai bagi in seama?"l-am intrebat ca cine e * nu imi dadusem seama* si zice ca e X (Adica el).a inceput sa imi zica ca ma iubeste ca bla bla bla...tot ce scoteam eu din gura era aha si bine si asa mai departe..imi zicea ca ii place tot la mine,cum vorbesc cu el,cum ma comport, cica ii place ca inca am ramas un copil, chiar daca am mai crescut, in fine..nu prea il cred deoarece mi-am pierdut increderea in tot de cand mi-a zis prima oara sa ne despartim,il iubeam enorm si inca o mai fac,si el la fel presupun,eram distrusa,nu mai invatam la scoala,absolut nimic,toata lumea ma intreba ca ce era cu mine, stateam si plangeam noptiile dupa el, dar tineam tot in mine, nu spuneam nimanui..si acum,cand am inceput sa il uit si sa nu imi mai pese de el, vine si imi spune ca ii dor de mine si bla bla bla, recunosc inca mai tin la el, dar nu ca la inceput.ce sa mai cred? ma iubeste sau face misto?

Sorry daca v-am plictisit dar is confuza in momentul de fata.

2 răspunsuri:
| ch0c0latemix a răspuns:

Dupa parerea mea nu merita sa-i mai acorzi o alta sansa deoarece dupa descrierea ta pare genu de tip care obtine ce vrea, cand vrea.Deci daca nu mai vrei sa suferi, eu zic sa o lasi balta! O sa gasesti pe cineva care va merita iubirea ta! Succes!

| LittleLady a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si dupa ce i-am zis nu l-a durut in cot.adica inainte de a-i da raspunsul se jura ca nu ne despartim niciodata si tot felul de chestii de astea ca sa ma faca sa-l cred.si totusi daca ma iubea asa mult cum pretindea de ce a renuntat asa repede? majoritatea baietilor sunt niste prefacuti care cred ca pot avea orice fata isi doresc! AICI CONTEAZA DE TINE! eu zic sa o lasi balta caci tot tu vei suferi la urma, mai mult ca sigur. puup