| MariaMonica a întrebat:

Help! Ce culoare sa imi fac camera? Verde crud sau roz deschis? Imi place verdele pentru ca ma face sa ma gandesc la natura, dar si rozul pentru ca e mai feminin. Voi ce ziceti? big grin Astept pareri

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As zice sa le combini 2 roz 2 verzi sau daca vrei o singura culoare as zice verdehappy e drgutz si rozul insa verdele as zice ca e mai linistitor.

| Libelle a răspuns:

Roz e de fetite.
verde crud
eu mi-o fac lilabig grin

| doroteea a răspuns:

Fa-o verde:X:X

| Gicone a răspuns:

Deci o camera are 4 pereti. 2 verzi in paralel si 2 roz in paralel.

| crissnebb83 a răspuns:

Foarte simplu:fa 2 pereti verde si 2 roz sau 3 de o culoare si unu de cealalta culoare! SUNT ZUGRAV si am facut multe camere in 2 sau 3 culori si aratau superb

| publikkul a răspuns:

Sunt baiat de aceea eu te sfatui sa iti faci camera verde crud. faptul ca te ghindesti la natura te ridica moral si fizic.
la mine camera este alcatuita din verde crud si deschis si mai ales cind e soare si el patrunde in camera este o priveliste foarte frumoasa!
funda?

| anemonyk a răspuns:

Fundal verde crud cu aplicatii de floricele roz ( le gasesti la orice hipermarket)