| Moonster a întrebat:

HELP : De fiecare data cand ma barbieresc ma irit foarte tare. Ce sa fac ca sa nu ma mai irit?!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te dai cu after shave dupa barbierit. Incepe cu denim apoi incerci str8 si playboy ca sunt cele mai bune.

| AlexandruAnst a răspuns:

Cand te barbieresti foloseste un gel de ras gilette sau nivea dupa aceea un aftershaving

| RonyJey a răspuns:

Probabil ai sensibilitatea pielii foarte ridicata. Poti incerca sa te dai cu gheata imediat dupa ce te barbieresti si apoi cu o crema hidratanta si calmanta. Iar daca nu functioneaza iti poti cumpara o masina de ras, care nu irita.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici sa nu te mai iriti dupa ce te barbieresti

http://www.sfaturilemariei.com/......cului-meu/

.

| HD_Mutu_1996 a răspuns:

Ia-ti o masina de ras