| laurikandreea a întrebat:

HELP! Imi place mult de un baiat si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. Nu este in clasa cu mine si este mai mare decat mine cu 1 an. Nu stiu ce sa il intreb sau cum sa il abordez. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| PuFuLiNaA a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti iei toate cuvintelele cu tine si sa-i explici cum sta treaba, s-ar putea ca si el sa te placa...winking important e sa ii spui ce simti pentru el

3 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Foarte simplu, te duci la el si ii spui ca vrei sa fi cu el si el o sa accepte.Foarte simplu... funda pliz.

| buturuga a răspuns:

SImplu, incepi cu clasicul "buna", eventual ii faci un compliment gen " iti sta bine parul azi" si astfel veti incepe o conversatiewinking Eu vorbesc cu tipi mult mai mari decat mine si mi se pare foarte simplu. Succes happy

| IonCuVaca a răspuns:

"Salut, ce faci? Eu sunt X din clasa X. Vrei să ne cunoaştem mai bine la o cafea/ciocolată/ etc (cană cu lapte:devil) )?" NU-L întreba din prima dacă vrea să fie cu tine. Baftă.