| BoOoMbOnik a întrebat:

Help me please! am pus poza la profil pe TPU si cand dau la vizualizare profil nu imi apare poza imi apare ca nu am. cum fac sa imi apara poza? spuneti-mi si mie va rog ca sunt noua pe TPU de 2 -3 zile si nu stiu. va rog mult ajutati-ma ca vreau sa imi apara si mie. dau fundita pentru cel mai folositor raspuns. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala site-ul se misca mai "greoi" si e nevoie de timp pentru a procesa informatiile. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.
O zi buna! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce are, dar mie imi apare aici o poza cu tine intr-o rochita alba cu negru. Daca esti noua mai poti astepta pentru ca la utilizatorii noi se pune poza in maxim 2 zilewinking. Sau si la ceilalti, daca nu ma insel =]