| love_1617 a întrebat:

Help me please! vreau sa imi iau un aparat foto si nu pre am idee cam ce sa imi iau dispun de intre 250lei si 400 cam asa ceva! puteti sa ma ajutati
daca se poate:1.link +poza
2.recomandari(mb)
3.cam ce sa contina

aaaa... da cine stie?/am vazut la o fata din cls de la mine ca are un aparat mic samsung cu tochsreen stie cineva? cum se numeste samsung? fundita

3 răspunsuri:
| love_1617 explică:

Nu nu este tocmai ce caut:d scuze...

| DoarImpreuna a răspuns:

Cea mai buna varianta cred eu in conditiile date de tine este cea de aici: http://www.emag.ro/......-pVMA580E6 ai transport gratuit si bonus card de memorie si incarcator de baterii. E un aparat de top iar la banii astia ceva mai bun nu cred ca vei gasi. E nou, ai garantie nu umbla cu okazii ca nu stii ce cumperi.

Nikon este si va fi un nume mare in ceea ce priveste aparatele foto.