| xPlode a întrebat:

Help me TPU eu anul asta termin clasa a 8a si vreau sa merg la un liceu la profilu stiinte ale naturii.eu ce pot ajunge in viata de la acest profil.

Răspuns Câştigător
| roxana_5185 a răspuns:

Dupa terminarea acestu liceu poti urma o cariera in medicina, poti deveni politist, avocat... orice meserie care nu are de aface cu matematica

2 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Pai faci liceul, si daca inveti bine dai la ce facultate vrei tuwinking

| IoNeLa_8986 a răspuns:

Si eu vreau la acelasi profilbig grin.pai de acolo o sa mergi la ce facultate vrei, dar daca vrei ceva meserie de doctor, asistenta, farmacista sau ceva care are legatura cu medicina, va trebuii sa dai la o facultate de medicina...eu iti urez mult succes in continuare si sper ca si eu o sa amhappybatting eyelashes