| ZaNnii a întrebat:

Help me! vreau idei, pareri despre faima si popularitate... funda:X

2 răspunsuri:
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Faima?! Vorbind de ea ca acea faima mondena e cam sireata. Deoarece toti cand vedem o vedeta internationala, gen rapper-ul Eminem credem ca viata lui e usoara, superba, dar nu e asa. Faima iti distruge intimitatea, linistea interioara si libertatea de exprimare pentru ca in presa de scandal orice zici se poate intoarce impotriva ta si libertatea de exprimare e foarte redusa, desi noi credem ca un cantaret, un actor etc. vorbeste ce vrea el si cum vrea. Are si frumusetea ei, intr-adevar, dar eu m-am rezumat la o viata normala, si visul numit '' celebritate '' a disparut de mult o data cu copilaria mea. Pace!

| SecretSmile a răspuns:

Eu consider ca nici faima nici popularitatea nau nici un rost...