| irina_8165 a întrebat:

Help! menstruatia mi-a intarziat 3 zile si am facut un test de sarcina a iesit negativ : tin sa precizez ca am luat aceasta luna niste antibiotice :sa fie oare de la asta intarzierea ciclului? funda si vot:*

3 răspunsuri:
| izabela1234 a răspuns:

Da de la antibiotice este asa am patit si eu! nu e nimic grav

| Patience a răspuns:

Tot ce e posibil pentru ca oricum nu toate femeile au menstruatia regulata, iar atunci cand o au poate fi dereglata de pastile, o raceala.
P.s De ce nu te protejezi in loc sa stai cu frica la fiecare intarziere?

| rozeta96 a răspuns:

Pai ciclul vine la 3 luni dar depinde ai facut baie cand aveai ciclu?