| needyou a întrebat:

Help!
mi-a fost blocat contul d facebook! trebuie sa identific poze ale prieteniloe dar nu stiu daca cunosc nici 10 din ei!
faza e ca la numarul de telefon am trecut ca prefix 4 ca nu il stiam si acum nu imi vine nici un cod!
acum nu mai am nici o optiune
de ieri scrie sa incerc mai tarziu!
ce sa fac?
FUNDOI! plz help!

1 răspuns:
| Capsunicax3 a răspuns:

Solutia mea ar fi. sa `ti faci alt facebook. apoi sa te uiti p fostul tau fb la prieteni. si ii vezi pe cei pe care trebuie sa-i identifici.:O3 sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaaa.puppy dog eyes te rog din suflet.puppy dog eyes