| EasyToBeCrazy a întrebat:

Help pls! sad. Cum imi pot decora camera, handmade [[sunt fata 16 ani]]. si pe pereti ce as putea pune? am un perete care e gol, pe restul' am pus postere Da`ti`mi va rog idei. de decoratiuni handmade. mai multe chestii, sau descrieti`mi fiecare camera Funda >: :*:* -

Răspuns Câştigător
| pufoletedebomboana a răspuns:

Pai baga mainile in vopsea si pune-ti amprentele pe pereti e super.

2 răspunsuri:
| theea_5574 a răspuns:

Keama`ti prietenele si da`le cate un marker sa desenezetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vrut mereu sa am pe perete un curcubeu maaareeee.in caz ca iti place ideea thinking aplic-o