| Ado_6474 a întrebat:

Hey, am 14 ani, sunt in clasa. a VIII- a si am parul mediu filat... vreau si eu niste idei de coafuri! nu imi place sa ma duc cu el prins in coada si nu am nici breton. cel mai des ma duc cu el lasat liber.nu il pot prinde in coc pentru ca este filat.deci este foarte complicat! va rog ajutati-ma si pe mine ca nu mai stiu ce sa fac :* multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pinkdark a răspuns:

Cand nu ai ce face si te plictisestidu-te in fata oglinzii si incearca sa iti faci parul in orce fel.si vei vedea cum iti sta bine. te pup