| sasuke933 a întrebat:

Hey am auzit la radio din intamplare o melodie foarte tare, imi place foarte mult, dar acum nu sunt siigur pe ce post de radio a fost cred ca pe kissfm sau profm, hmm dar inceme asa fain, cu o voce subtire, si dupa aceea vine un ritm de bass, nu stiu exact toata melodia, dar e faina oricum voi stit de ea? Daca da cum ii spune ca sa o downloadez mss

3 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Da mai multe detalii....cate melodii sunt care incep asa si se difuzeaza pe aceste posturi de radio...

| silviuGL a răspuns:

Salut. cred ca la aceasta melodie te referi : PSY (ft. HYUNA)