| Chnss a întrebat:

Hey.Am fost cu un baiat doua luni si acum vreau sa fiu prietena cu el, dar el face misto de mine crezand ca eu inca incerc ceva. Dar eu vreau sa fim doar prieteni.Va roog ajutati-ma.:*

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune; i ca vrei sa fiti doar prieteni. Daca nu vrea, asta e,.

| valy a răspuns:

Buna.
Poi cum sa iti explic.
Mai sunt unele persoane care dupa sfarsirea unei relatii.nu mai vor nimic cu partenerul.
A fost cat a fost bine dupa despartire fiecare o ia pe drumul luiwinking

| pinky_2290 a răspuns:

Sincer, nu inteleg de ce mai vrei sa mai fiti prieteni daca el face misto. Totusi, daca nu poti sa renunti la el (ca la un prieten) eu zic sa vorbesti cu el si sa-i zici pe fata intentia ta, adica sa-i spui ca nu mai vrei nimic in afara de o prietenie, ca sa nu mai interpreteze el cum vrea si sa isi bata joc.

| alexa_3497 a răspuns:

Buna miruna vreau sa iti spun ca si eu am patit ceva asemanator dar daca vrei sa nu te mai ia la misto nu mai incerca sa ai dea face cu el macar o perioada sa isi dea seama ca intr-adevar nu mai simti nimic pentru el si o sa vezi ca pe urma veti putea fi prieteni amicii