| Anonimmmmaaa a întrebat:

Hey am nevoie de niste idei de cadouri pentru Secret Santa ( ne facem cadouri intre colegi in secret). Am picat cu un baiat Și nu stiu ce sa-i cumpăr. Pareri/idei? Mersi mult!

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Slana si palinca!

| Marbea a răspuns:

Colegul tau trebuie sa aiba o pasiune, un hobby, ceva care apare des in conversatiile voastre, de aici trebuie sa pornesti. Degeaba ii cumperi minge daca nu joaca fotbal, sau manusi de box daca nu boxeaza. De regula intre adolescenti stiu ca se fac cadouri funny dar si utile, gandeste-te la asta!

| Derosa a răspuns:

I-ai putea cumpăra un ceas, o pereche de mănuși de box, o minge de fotball american, un hanorac.

| Remember_1479 a răspuns:

Eu tot merg pe principiul ca un parfum nu poate sa dea gres :)) Eu daca iau ceva pentru o persoana pe care nu o cunosc bine merg dupa reviewurile si produsele populare pe site-urile mari. Daca as fi in locul tau as alege acest parfum https://www.emag.ro/......D3HNZBBBM/ Un produs popular cu multe review-uri pozitive. Si pretul este decent.