| GyoLove a întrebat:

Hey. Am o mica, mare problema. Eu ar trebui sa plec in Italia saptamana viitoare la tatal meu impreuna cu fratele meu si sa incep sa fac liceul acolo, chestia e ca mama nu vrea sa ma lase, spune ca daca nu ma pot acomoda, ca o sa fiu singura ca tatal meu vine la sfarsit de saptamana. Dar nu e adevarat, eu iubesc orasul ala, si sunt sigura ca ma pot acomoda, si de stat stau cu fratele meu, mai am si niste verisoare, o sa ma ajute sa ma acomodez, ce sa-i mai fac, ce sa-i mai spun ca, sa ma lase odata sa ma duc in Italia, pentru ca imi doresc foarte mult acest lucru. :/

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Incerca sa i zici mamei tale inteleg cai vine greu ei cai mama ta happy spune-i ca iti doresti asta fa-o sa intelega happy cu siguranata te va intelege ca asa sunt parinti happy