| Lullu21 a întrebat:

Hey am parul scurt si vreau sa-l fac sa creasca mai repede. Spuneti ceva pantru asta. Si poate stiti ceva cum sa-l fac sa nu cada ca imi cade mult. Funda

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Salut
trebuie in primul rand sa ai o alimentatie bogata in vitamina a, b, c si e.
uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, si este folosit prin multe tratamente. Se gaseste prin farmacii sau plafare, si este si ieftin.
funda?

3 răspunsuri:
| Aniiia a răspuns:

Taie-ti in fiecare luna dupa baie varfurile si o sa-ti creasca mai repede! Bye!

| DeNySa000 a răspuns:

Pai am auzit ca uleiul de ricin este foarte bun si pentru crestere si pentru cadere eu nu l`am folosit pentru ca laughing de crescut. frizerita care ma tunde pe mine are mana usoara si intr-o saptamab dupa ce ma tund am parul la fel...incearca uleiul ala si vezi cum este se gaseste la oricare farmacie si nu este scump...este pana in 7 lei maxim,,,, SUCCES sper sa ``mearga``

| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Cumpara ulei de ricin, ajuta la cresterea parului si nu lasa parul sa cada, astfel intarind radacinile.Se gasescin farmacii la 30ml la doar 5 lei!

Pa, pa!