| andytzu01 a întrebat:

Hey,am picat cu sky-urile cam rau...si m-am lovit la spate, am ramas fara aer mai bine de 1 minut, si ma doare de mor nu pot sa nici cum sad, ce ziceti sa fac sa ma duc la doctor sau sa stau sa se vindece singure sad? ...si ce s-ar putea sa am coastele fisurate sau chiar rupte. Funda

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Fa-ti frectie 2-3 zile si daca nu iti trece du-te la doctor, daca te duci si maine nu e nicio crima, nu trebuie sa astepti sa treaca pentru ca poate sa fie grav

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Normal c-ar trebui sa te vada un doctor. Daca nu te poti misca deloc cheama-l acasa.Coastele se sudeaza singure, dar trebuie sa fie infasurate intr-un fel, cred ca ai vazut si tu cum, undeva, macar o data.

| NedeaAndrei a răspuns:

Trebuia sa mergi pana acum, nu consideri ca e ceva grav daca ai dureri asa persistente?happy Du-te nu mai stahappy!

| Gheorghiu_Alexandra_1998 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor, el va sti ce trebuie sa faci. happy