| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am si eu o intrebare.((
Azi la scoala un baiat care ma place foarte mult [e mai mic decit mine si nu putem fi impreuna](il plac si eu, insa suntem prieteni apropiati)...a vrut sa-mi ofere ceva..insa,eu l-am respins si am fugit in clasa.CE FAC? sadsad mi-a spus ca e suparat pe mine...si vad ca nu ma mai suna cum obisnuia sa o faca in fiecare zi;(;(

1 răspuns:
| KattyKatt230399 a răspuns:

Nu trebuia sa-l respingi. Daca ai fi in locul lui cum te-ai simti?happyNu conteaza virsta, conteaza cel mai mult ca tu il placi si el pe tine la fel, eu cred ca tu il respingi pentru ca crezi ca vor vorbi despre tine ca e mai mic sau ceva de genu, dar tu nu asculta pe nimeni, dragostea nu are virstalaughingcere-i scuze, asta e sfatul meu... sper ca am ajutatlaughing