| Girl1234566547 a întrebat:

Hey am si eu o mica problema... vreau sa imi fac cont pe twitter si nu pot din cauza la e-mailsad imi sp ca este deja cineva cu acest e-mailsad este al meu dar nu reusescsad plzz help mebig grin

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Poate te-ai mai logat sau nu sti tu sau a intrat vreau prieten de al tau cu emailu tau poti sa-ti pui, alt e-mail de al tau pentru ca sunt sigura ca mai ai si alte iduri bafta~!

2 răspunsuri:
| mariusbymedia a răspuns:

Incearca cu alt e-mail si vei reusi cu siguranta

| norbertszilard a răspuns:

Inceraca sa ceri parola, pe adresa de mail, si ai sa vezi dac ai cont...