| Katherineeeeee a întrebat:

Hey, am vazut mai demuuuulllt un film-desen cu niste dinozauri si nu stiu cum se numeste. in film era vorba de niste dinozauri dinaia cu cap lung si aveu un baietel si pana la urma se desparte de parintii lui ce mor (daca imi aduc bine aminte). cum se numea?

Răspuns Câştigător
| ema_4112 a răspuns:

Si eu stiu despre ce desene sau film vorbesti tu din cate stiu esu se numea lumea de dincolo parca sa ceva de genu lasa ca ma interesez eu si iti zic
fund?big grin

1 răspuns:
| georginika a răspuns:

Singurul desen cu dinozauri pe care mi`l amintesc in momentul de fata este Tabaluga.Dar nu stiu daca este cel de care spui tu big grin