| HeartBreaken a întrebat:

Hey! As vrea daca se poate sa imi dati niste negative sau macar link-uri catre versiunea karaoke a acelei melodii. As vrea daca se poate pentru melodiile : Andra- Baietii si fetele Andra - vreau sarutarea ta Voltaj - Da vina pe Voltaj Blaxy Girls - E vina mea Blaxy Girls - Respir incet Va rog foarte mult! Am nevoie la scoala si nu le gasesc. Dau funda! Daca nu le gasiti in versiunea karaoke sau negativul, macar un linck catre un site de unde sa descarc negativul dar sa fie gratis. Multumesc mult!

1 răspuns:
| RoxanaRox a răspuns:

Salut! A zice sa cauti pe youtube versiunile KARAOKE si cred ca vei gasi.Nu cred ca le poti descarca dar macar daca ai putea sa le inregistrezi ar fi bine...big grin