| Narcisa123 a întrebat:

Hey. as vrea sa imi ziceti si mie mai multe fraze smechere! dau fundita happy

1 răspuns:
| Julye a răspuns:

la sala de fitness
Un barbat intreaba instructorul la sala de fitness:
- Vreau sa impresionez o fata, care aparat sa il folosesc? Instructorul ii raspunde: - bancomatul.
Adauga comentariu Trimite unui prieten

Prin oceanul Pacific
Prin oceanul Pacific trecea un vapor. Unul dintre pasageri ii arata capitanului ca pe o insulita e un om zdrentaros, care sare si da din maini. Il intreaba pe capitan:
- Cine e tipul?
- Nu stiu, dar de cate ori trecem pe aici se bucura nespus.
Adauga comentariu Trimite unui prieten

O masina se loveste brutal de o caruta
O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului calul si carutasul sunt raniti destul de grav. Politistul vine la fata locului si vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca. Apoi se indreapta catre carutas cu pistolul in mana si il intreaba:
- Si dumneavoastra sunteti ranit?
- Nu, nu! Doamne fereste, asa de bine nu m-am simtit niciodata!
Adauga comentariu Trimite unui prieten

arătaţi superb
- Doamnă, arătaţi superb în această toaletă!
- Nesimţitule, închide uşa!